Ukončenie leta 2016

 

Sme radi, že začína byť tradíciou organizovať v našej obci podujatia otvárania a ukončenia leta. Leto je čas takmer pre všetkých na relax, vypnúť z každodenných povinností, zregenerovať svoje sily, skrátka je čas dovoleniek a pre naše deti dva mesiace prázdnin. Bola veľmi teplá slnečná nedeľa 28.8.2016 o 14.00 hodine sa začali schádzať ľudia na poľovníckej chate Rudava, kde sa konalo ukončenie tohtoročného leta. Ako vždy podujatie zahájil starosta obce Ing. Boris Soukup. Vystúpila Country muzika a nám všetkým známi "Malackí fešáci". Predstavili sa nám aj naše speváčky z Jednoty dôchodcov krásnymi ľudovými piesňami.  Pani Zahradníková nám pridala príspevok hovoreného slova " O kamarátce Bjetce". Pre našich najmenších bola pripravená nafukovacia atrakcia ako i starobilé historické hry pre malých i veľkých. Rozdávala sa "fazuľovica", ktorá bola v okamihu preč a preto veríme, že všetkým chutila. O občerstvenie sa postaralo naše Poľovné združenie Rudava v Studienke. A ako by to bolo, neukončiť tohtoročné leto ohňostrojom. Tanec a veselá zábava skončila v neskorých hodinách.

V.O.

pre zobrazenie fotiek kliknite na tento odkaz:

Ukončenie leta 2016

 

Odber noviniek

Prihláste sa k odberu a buďte informovaní o aktuálnych novinkách :