Posledná čitateľská nedeľa

Dnes sme úspešne zavŕšili štvortýždenný „Čitateľský maratón“  v našej obecnej knižnici. Rozlúčili sme sa krásnou a veľmi trefnou rozprávkou „O knihuľkove“, ktorá presne opisuje  zábavu dnešnej mládeže, ktorou sa stali počítač, tablet a hlavne mobil. Rozlúštili sme veľa hádaniek a opravili popletené názvy rozprávok. Odmenili sme tých, čo doma našli knihu od Pavla Dobšinského. Potom na nás všetkých čakal psíček a mačička, ktorí sa nám snažili upiecť tortu na oslavu. A výsledok, posúďte sami.

Veľká vďaka patrí tete knihovníčke pani Zahradníkovej, ktorá s nami prežila všetky štyri nedele a všetkým, ktorí sa podieľali na realizácii, či už aktívne alebo ako poslucháči.  

 

link na fotografie:

Čitateľský maratón

 

 

V.O.

Odber noviniek

Prihláste sa k odberu a buďte informovaní o aktuálnych novinkách :