Čitateľský maratón 2019

Prvá nedeľa čitateľského maratónu je za nami. Zišli sme sa síce v menšom počte no i napriek tomu sme si popoludnie užili. Po úvodnom slove, prečo sme sa zišli a aký máme pripravený program na všetky štyri nedele nám teta knihovníčka prezradila, prečo práve marec je mesiacom knihy a niečo o našej obecnej knižnici. Vybranou povesťou a hovorenými rozprávkami  sme zaujali  tých najmenších.  Nakoniec sa deti zabavili vytvorením svojho maľovaného príbehu – leporela.

Ďakujeme p. Zahradníkovej, p. Kovarikovej a p. Čurkovej, mamičkám a deťom ktorí prišli podporiť myšlienku budovania pozitívneho vzťahu ku knižnej kultúre. A zároveň pozývame všetkých priaznivcov stále nestarnúcich rozprávok na budúcu nedeľu, čítať budú deti - deťom.

V.O.

 

Odber noviniek

Prihláste sa k odberu a buďte informovaní o aktuálnych novinkách :