Očkovacie centrum Malacky

25.05.2021 06:46

Srdečne Vás zdravím 

 
V posledných dňoch som Vás telefonicky kontaktovala a informovala o novom vakcinačnom stredisku v Malackách . Chcem Vám vopred poďakovať za veľmi pozitívne reakcie . Teším sa tejto spolupráci a verím, že sa nám podarí spoločnými silami vyhrať nad koronavirusovým ochorením .
 
Ako som spomenula , očkovacie centrum vzniklo v spolupráci s BSK a s trojicou nadšencov z Malaciek . Skúsenosti s očkovaním v najväčšom veľkokapacitnom centre na Slovensku chceme zúročiť a pomôcť v meste , ktoré nazývame domovom .Mame obavu , že váhanie a neochota ľudí dať sa zaočkovať môžu predĺžiť čas, kým sa vybuduje kolektívna imunita voči koronavírusu, čím sa oddiali výhra nad pandémiou a návrat k bežnému životu. Preto sme sa rozhodli priniesť očkovanie bližšie . Bližšie k ľuďom . 

 
Očkovať začíname od soboty 29.5.2021 o 8:00 na zdravotnom stredisku na Brehu 3 v Malackách ( za budovou Billa) Plán je očkovať každý víkend, plus štvrtok /piatok poobede . Víkendy budeme očkovať Pfizerom , štvrtok /piatok Astra Zeneca .
 
 
 
Očkovanie prvou dávkou bude od spoločnosti Pfizer- Biontech  . V prípade zaočkovania prvou dávkou inde , je možné rovnako absolvovať podanie druhej dávky u nás . Teda ak niekto absolvoval 1.dávku Astra Zeneca v Košiciach , prihlási sa k nám a dostane druhu dávku Astry u nás . 
 
 
 Prihlásiť na očkovanie event na druhu dávku bude cez bsk.sk cez zoznam náhradníkov 
 
 
 
Nie je nutne sa prihlasovať cez korona.gov.sk
 
Rovnako je možné urobiť si zoznam ľudí - seniori , marginalizované skupiny , sociálne znevýhodnení ... ktorí by mali záujem a ja by som to nahodila 
 
Potrebovala by som tieto údaje 

 

Meno , priezvisko, dátum narodenia, rodné číslo, adresa trvalého pobytu, telefónne číslo, emailová adresa, zdravotná poisťovňa, prípadne údaj o prvom očkovaní ( kedy bola osoba zaočkovaná, kde  a akou vakcínou ).

 
 
Ďakujem zatiaľ za spoluprácu. O ďalšom postupe Vás budem čoskoro informovať . Ak máte akékoľvek otázky neváhajte a obráťte sa na mňa .
 
S pozdravom
 
MUDr.Petra Kovarovičová
tel: 00421903133652